Проект

 

Україна страждає від значного рівня бідності і дуже низького економічного зростання. Ця ситуація найбільш впливає на такі установи як дитячі будинки, дискримінуючи та залишаючи їх поза увагою. І хоча цілий ряд місцевих і міжнародних фондів намагається вплинути та покращити стан справ, існує ряд питань, які постійно вимагають термінової уваги та зовнішньої підтримки. Найважливішими з них є виховання та освіта дітей.
Концепція проекту полягає у створенні віртуального шкільного класу для дітей з дитячих будинків в Україні та впровадженні цієї системи в пілотному режимі на певній території. Ми вважаємо, що надання можливості навчатися та удосконалювати свої уміння та знання, має важливе значення для успіху дітей в їх майбутньому житті поза стінами дитячого будинку.
Метою цього проекту є створення в першому кварталі 2013 року віртуального шкільного класу, де вчителі-добровольці з поза меж України віддалено даватимуть уроки для дітей-сиріт. Для початку ми хочемо впровадити цю систему в одному (або більше) дитячому будинку та / або міських меріях України.
Впровадження включає в себе створення веб-порталу, який виступатиме в якості бази даних викладачів і тем уроків, а також підтримки зв’язку між учителемями та класами, організованими в Україні. Крім того, до процесу впровадження включене обладнання місць доступу до віртуальних класів необхідними аудіовізуальними компонентами.

Comments are closed.